Nachádzaš sa tu: Hlavná stránkaKontakt

Štatistiky

Dnes:32
Včera:40
Tento mesiac:749
Minulý mesiac:3907
Celkovo:41075
Zobrazení dnes:74
Zobrazení včera:122
Zobrazení tento mesiac:1990

Kontakt

MediSLIM Košice

Kysucká 14,  04011 Košice

Terasa, hneď od Fakultnej nemocnice za križovatkou smer KVP prvá ulica vľavo. Parkovanie vyhradene pre klientov MediSLIM Košice. Zvoniť pri vchode na náše 2 označené zvončeky.

Konzultácie,  merania v termíne dohodnutom vopred telefonicky!

Pre tých ktorý si potrebujú len niečo narýchlo kúpiť, sme tu denne Po-Pi  od 10:00 - 15:00.

Telefón:  0917 209 688 - objednávky , konzultácie

               0907 438 913 - asistentka

Pred tým než nám zavolate a objednáte sa na konzultáciu, prosíme aby ste si dôkladne prečítali všetky informácie na tejto web stránke. Ďakujeme

email:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
web: www.DietClinic.sk
facebook:  MediSLIM Košice

Zavolajte nám, alebo zašlite e-mail a dohodnite si stretnutie. Spravte prvý krok ku zdraviu, sebavedomiu a peknému zovňajšku.

Mapa - MediSLIM, Kysucká 14, 04011 Košice

Prečo s nami?

 

Sme jedno z najstarších a najpopulárnejšich redukčných centier na Slovensku so zameraním na vysoko - bielkovinovu ketogénnu dietu,so stovkami spokojných zakazníkov čo schudli od pár kíl telesneho tuku až po vyše 80 kg, pod neustálou odbornou kontrolou počas redukcie.

 

Spoľahnite sa na odborníkov s veľkou klinickou skúsenosťou v problematike ketogénnej diety, nevyhadzujte svoje peniaze a čas na kadejaké experimenty bez odborného poradenstva s možnosťou poškodenia zdravia a návratu stratených kíl tuku jojo efektom.

 

Prídite a poradíme Vám čo je vhodné pre Vás na základe dlhodobej praxe a presnej diagnostiky najmodernejšou technológiou DSM-BIA prístrojom InBody

 

Naše medicínske diagnostické prístroje ktoré predstavujú vedeckú senzáciu v medicínskom svete Vám pomôžu odhaliť chorobné zmeny už v počiatočných štádiách, ktoré zapríčiňujú srdcový infarkt, mozgovú príhodu, indikujú aterosklerózu a mnohe iné.

 

Posledná novinka

Sociálne siete

demo

Napíšte nám

Email:
Vaše meno:
Telefón:
Správa: